TotalConflict

PBF skierowany do tych, którzy chcą pokierować losem własnego państwa.

Ogłoszenie

Gra wystartowała!! I edycja TotalConflict ruszyła, ale chętni nadal mogą dołączać!!
Jest:
Wiosna (I tura) 2013
Tury są w poniedziałki, środy i piątki.
Gra zostaje zamrożona, czyli zatrzymana na czas nieokreślony z powodów nikłej aktywności graczy i admina.

#1 2010-09-20 13:19:27

 Xanxus

Moderator

5610378
Skąd: SKarżysko-Kamienna
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 27
Punktów :   

Vongola

Przemowa do panującego na terenach G09.

Spoiler:

Czasy są niepewne a wojny już się zaczęły, naszym państwą samym stojącym na przeciw tym złym czasom nie może przytrafić się nic dobrego. Dlatego potrzebny nam jest silny i potrafiący zaprować pokuj w panstwie przywódca. Moja przeszłość powinna być wam znana jak i przeszłość mojego państwa więc jestem wstanie powiedzieć iż moge doprowadzić do zjednoczenia Japonii, w wielkie i potężne państwo gdzie nikt nie będzie mógł się nam przeciwstawić a ludzie będą żyli w dostatku jak i w szczęściu.
Dlatego Ja Hytsugaya Xanxus chcę dołączyć twoje ziemie do mojego państwa byśmy razem dali szczęście i lepsze życie naszemu ludowi.!!

Offline

 

#2 2010-09-20 17:26:24

Tenku

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-19
Posty: 64
Punktów :   

Re: Vongola

Otrzymałeś prostą odpowiedź, która potwierdzona była przez dowódców wszystkich japońskich sektorów.
Cała Japonia podzielona jest na gangi, które rządzą danymi sektorami. Niektóre gangi posiadają nawet kilka sektorów.

Kod:

Odpowiedź brzmiała: NIE!

Offline

 

#3 2010-09-21 15:58:28

 Xanxus

Moderator

5610378
Skąd: SKarżysko-Kamienna
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 27
Punktów :   

Re: Vongola

Wykorzystuje wszelkie umiejętności szpiegowskie by dowiedzieć się gdzie znajdują się miejsca strategiczne w państwie G09

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl